Szkoła Aktywna Sportowo - dodatek specjalny
ABY POBRAĆ, WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ:
* Dane wymagane

** Na podany adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do pełnej wersji darmowego e-booka.

DRODZY CZYTELNICY,

Oddajemy w Wasze ręce dodatek specjalny Szkoła Aktywna Sportowo, który ma na celu przedstawić innowacyjne zajęcia wychowania fizycznego oraz zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne. Pragniemy zainspirować Was oraz pokazać, w jaki sposób zapewnić bezpieczną i atrakcyjną zabawę dzieciom, a także jak wykorzystać wyposażenie szkół czy też placów zabaw.
Nadchodzący okres wakacyjny to czas wyjazdów, m.in. na zielone szkoły. Rodzice powierzający opiekunom swoje dzieci wymagają z jednej strony zorganizowania im czasu, a z drugiej – co najważniejsze – bezpieczeństwa wyjazdu. W artykule Zielone szkoły – bezpieczne i atrakcyjne Zofia Szmidt opisuje imprezę wyjazdową, która jest bezpieczna, atrakcyjna oraz związana z podstawą nauczania poza siedzibą szkoły w ramach jej celów statutowych.

Piotr Winczewski przedstawia wpływ dużego miasta na możliwości sportowe i dostęp do terenów zielonych. Przez ostatnie lata stan ten bardzo się poprawił, co więcej, na placach zabaw i w parkach powstają miejskie siłownie, które w okresie wiosennym i letnim są świetnym, a przede wszystkim bezpłatnym zamiennikiem dotychczas znanych nam siłowni. Atutów miejskich siłowni jest wiele – aby je poznać, zachęcam do przeczytania artykułu Rekreacja w mieście.

Miłej lektury,
Redakcja

Pobierz już teraz!